Вшановуючи святкування цього тижня Дня молоді, 12 серпня, нові покоління, що складаються з тисячоліть та покоління Z, віддані справі сталості, екології та навколишньому середовищу, виступаючи за боротьбу зі зміною клімату та вимагаючи шляхів вирішення кліматичної кризи потужність.

Незалежно від того, чи керується ефектом Грети, або усвідомленням того, наскільки терміновою є зміна моделі, правда в тому, що ця тенденція та соціальна прихильність молодих людей також впливають та змінюють звички споживачів. Ці два покоління зрозуміли цінність своєї індивідуальної відповідальності за пошук глобального вирішення проблем планети.

Результати опитування, проведеного компанією Global Webindex, показують, що під час кризи здоров’я COVID-19 56% респондентів надавали особливого значення скороченню одноразового використання пластмаси, зменшенню вуглецевого сліду та поводженню компаній більш стійко. Демографічний профіль тих, хто стурбований навколишнім середовищем, показав, що «62% покоління Z належать до цієї групи, а слідом за ними відстають 59% тисячоліть» (Чому заклик до сталості зараз гучніший, ніж будь -коли). У цьому ж дослідженні було зроблено висновок, що для цих поколінь надзвичайно важливо робити внесок у спільноту, в якій вони живуть; боротися за рівність; і що вони готові платити більше за стійкі та органічні продукти.

Це збігається з The Deloitte Global Millennial Survey 2020, який показує, що після кризи COVID-19 молоді люди висловлюють своє бажання змін і змінили свій особистий розпорядок дня у всьому світі, щоб принести користь планеті, включаючи збільшення споживання органічні та місцеві продукти.

[button link=”https://eeaa.info/services/” color=”green” size=”large” title=”АНАЛІТИЧНІ АГРО ДОСЛІДЖЕННЯ” target=”_self” rel=”nofollow”] АНАЛІТИЧНІ АГРО ДОСЛІДЖЕННЯ [/button]

Відповідно до зростання споживчого попиту на органічну продукцію, кількість фермерів та кількість органічного сільського господарства збільшується. Ось чому наш член – Tradecorp прагне до НДДКР, пропонуючи рішення, які заохочують екологічно чисте сільське господарство через портфоліо з більш ніж 50 продуктів, придатних для органічного землеробства, які були схвалені за різними стандартами, такими як CE, NOP та JAS та визнані від провідних сертифікаційних організацій, таких як Ecocert, OMRI та FIBL.